€ 43,89 Oorspronkelijke prijs was: € 43,89.€ 39,50Huidige prijs is: € 39,50. Per m² incl. BTW
Hieronder vind je de specificaties van de Floer Landhuis Click PVC – Witte Eik in een handige tabel:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3752 |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 30.5 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Klikverbinding | i4F verbinding |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
Kies voor de Floer Landhuis Click PVC – Witte Eik en breng de luxe van een realistisch eiken design in huis, zonder in te leveren




Wilt u ons assortiment liever even met eigen ogen bekijken? Kom dan binnenkort even langs en we helpen u graag!
Maak via de onderstaande knop snel een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de koffie klaarstaat.
© Next Level Vloeren 2026