€ 44,87 Original price was: € 44,87.€ 42,62Current price is: € 42,62. per m² incl. BTW
| Lengte | 151.1 cm |
|---|---|
| Breedte | 22.9 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-V |
| Klikverbinding | Fastclick |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
| Keurmerk | Emissieklasse A+, REACH |




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026