€ 41,89 Original price was: € 41,89.€ 37,70Current price is: € 37,70. Per m² incl. BTW
| Artikelnummer | FLR-3513 |
|---|---|
| Lengte | 61 cm |
| Breedte | 12.2 cm |
| Dikte | 0.25 cm |
| Materiaal | PVC |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Kleur | Bruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Vloer- verwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, EPD, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Warmteweerstand | 0,019 m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Anti-Slip | Ja |
| Huisdiervriendelijk | Extra grip |
| Ook verkrijgbaar in | Dorpen PVC, Natuur Click PVC, Walvisgraat Click PVC, Walvisgraat PVC |




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026