€ 43,85 Original price was: € 43,85.€ 39,46Current price is: € 39,46. Per m² incl. BTW
Van de indrukwekkende afmetingen tot de geavanceerde afwerking en de milieu- en gezondheidsbewuste kenmerken, de Floer Natuur Click PVC Ordesa Onbehandeld vloer is een toonbeeld van innovatie en stijl. Deze vloer is niet alleen een toevoeging aan je interieur maar ook een verantwoorde keuze die past bij de moderne levensstijl. Ontdek hoe deze vloer jouw ruimte kan transformeren.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3727 |
| Lengte | 121 cm |
| Breedte | 22,8 cm |
| Dikte | 0,5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Klikverbinding | Variclick |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
Met de Floer Natuur Click PVC – Ordesa Onbehandeld haal je niet alleen een vloer in huis, maar een basis voor een thuis vol warmte, stijl, en comfort. Kies voor de perfecte combinatie van esthetiek en functionaliteit.




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026