€ 43,85 Original price was: € 43,85.€ 39,46Current price is: € 39,46. Per m² incl. BTW
Hieronder vind je een gedetailleerd overzicht van de specificaties van de Floer Natuur Click PVC – Garda Grijsbeige:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3726 |
| Lengte | 121 cm |
| Breedte | 22.8 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin, Grijs, Wit |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Klikverbinding | Variclick |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
Ook verkrijgbaar in stijlen zoals Dorpen PVC, Walvisgraat Click PVC, en Walvisgraat PVC, belichaamt de Floer Natuur Click PVC – Garda Grijsbeige de perfecte mix van functionaliteit, stijl, en duurzaamheid, waardoor het een uitstekende keuze is voor elk modern interieur.
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026