€ 43,89 Original price was: € 43,89.€ 39,50Current price is: € 39,50. sq m incl. BTW
Hier volgt een overzicht van de specificaties van de Floer Landhuis Click PVC Pure Eik:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3751 |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 30.5 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Klikverbinding | i4F verbinding |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
Met zijn prachtige uitstraling en superieure prestaties is de Floer Landhuis Click PVC Pure Eik vloer de ideale keuze voor iedereen die zijn ruimte wil verrijken met een authentieke, maar moderne touch.




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026