€ 1,83 Original price was: € 1,83.€ 1,74Current price is: € 1,74. per m² incl. BTW
| Lengte | 1500 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 2 mm |
| Aantal m2 | 15 m2 per rol |
| Vochtbestendig | Ja |
| Productgroep | Ondervloeren |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Overlap | Overlap |
| Geschikt voor | Laminaat, Parket |
| Warmteweerstand | 0,065m2K/W |
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026