€ 26,99 per m² incl. BTW
Als particulier ontvang je garantie van maar liefst 20 jaar bij aankoop.
Je kunt de Waterfort witbeige eiken laminaat vloer ook leggen in een ruimte met vloerverwarming. Let hier wel op de informatie op en in de verpakking, maak daarnaast voor het plaatsen van een laminaat vloer altijd gebruik van de juiste ondervloer! Laminaat laten leggen Next Level Vloeren kan deze werkzaamheden voor u uitvoeren. De specialisten van Next Level Vloeren meten altijd u woning op en zorgen voor een perfecte afwerking. Vraag naar onze prijzen Contact – Next Level Vloeren| Lengte | 128.8 cm |
|---|---|
| Breedte | 22.4 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Laminaat |
| Kleur | Zijdewit |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-V |
| Klikverbinding | Fastclick |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
| Keurmerk | Emissieklasse A+ |




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026