€ 43,95 Original price was: € 43,95.€ 39,56Current price is: € 39,56. per m² incl. BTW
| Lengte | 61 cm |
|---|---|
| Breedte | 12.2 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin, Grijs, Wit |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-V |
| Klikverbinding | Unidrop |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
| Keurmerk | Eurofins, FloorScore, GreenGuard, Emissieklasse A+ |
| Anti-Slip | Ja |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026