| Artikelnummer | FLR-9004 |
|---|---|
| Lengte | 79 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Aantal m2 | 6,99 m2 |
| Vochtbestendig | Ja |
| Productgroep | Ondervloeren |
| Vloerverwarming | Ongeschikt |
| Warmteweerstand | 0,07m2K/W |
| Overlap | Geen |
| Geschikt voor | Laminaat, Parket |
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026