€ 69,95 Original price was: € 69,95.€ 62,95Current price is: € 62,95. incl. BTW
| Lengte | 850 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 1.4 mm |
| Aantal m2 | 8.5 m2 |
| Vochtbestendig | Ja |
| Productgroep | Ondervloeren |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Overlap | Geen |
| Geschikt voor | Natuur Click PVC, Visgraat Click PVC, Tegel Click PVC |
| Warmteweerstand | 0,009m2K/W |
| Keurmerk | De Blauwe Engel |
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026