€ 75,00 Original price was: € 75,00.€ 63,95Current price is: € 63,95. incl. BTW
| Lengte | 1500 cm |
|---|---|
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 1.8 mm |
| Aantal m2 | 15 m2 |
| Vochtbestendig | Ja |
| Productgroep | Ondervloeren |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Overlap | Overlap + tape |
| Geschikt voor | Laminaat |
| Warmteweerstand | 0,04m2K/W |
Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026