€ 43,85 Oorspronkelijke prijs was: € 43,85.€ 39,46Huidige prijs is: € 39,46. Per m² incl. BTW
Hier is een gedetailleerd overzicht van de specificaties van de Floer Natuur Click PVC vloer Niederhorn Nootbruin Eiken :
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3729 |
| Lengte | 121 cm |
| Breedte | 22.8 cm |
| Dikte | 0.5 cm |
| Materiaal | Rigid Mineraal PVC |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Structuur | Voelbaar |
| V-groef | 4-MV |
| Klikverbinding | Fastclick |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Warmteweerstand | 0,039m2K/W |
| Vrij van schadelijke stoffen | Ja, Ftalaatvrij |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar (uitsluitend met Rigid Click PVC Ondervloer) |
Beschikbaar in andere stijlen zoals Dorpen PVC, Walvisgraat Click PVC, en Walvisgraat PVC, de Floer Natuur Click PVC – Niederhorn Nootbruin biedt niet alleen een prachtige esthetiek maar ook de zekerheid van een duurzame, veilige en comfortabele vloeroplossing voor elk thuis.




Wilt u ons assortiment liever even met eigen ogen bekijken? Kom dan binnenkort even langs en we helpen u graag!
Maak via de onderstaande knop snel een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de koffie klaarstaat.
© Next Level Vloeren 2026