€ 39,95 Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. Per m² incl. BTW
Een overzicht van de specificaties van de Floer Dorpen PVC – Clinge Crème Eiken:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3045 |
| Lengte | 121.92 cm |
| Breedte | 22.86 cm |
| Dikte | 0.25 cm |
| Materiaal | PVC |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Kleur | Bruin, Wit |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-MV |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,025m2K/W |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Anti-Slip | Ja |
Beschikbaar in andere stijlen zoals Natuur Click PVC, Walvisgraat Click PVC, en Walvisgraat PVC, biedt de Floer Dorpen PVC – Clinge Crème Eiken vloer een combinatie van ongeëvenaarde esthetiek, comfort, en duurzaamheid, perfect voor iedereen die zijn huis wil verrij




Wilt u ons assortiment liever even met eigen ogen bekijken? Kom dan binnenkort even langs en we helpen u graag!
Maak via de onderstaande knop snel een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de koffie klaarstaat.
© Next Level Vloeren 2026