€ 39,95 Oorspronkelijke prijs was: € 39,95.€ 35,96Huidige prijs is: € 35,96. Per m² incl. BTW
Een gedetailleerd overzicht van de specificaties van de Floer Dorpen PVC – Buinen Bruin Eiken:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3042 |
| Lengte | 121.92 cm |
| Breedte | 22.86 cm |
| Dikte | 0.25 cm |
| Materiaal | PVC |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Kleur | Bruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-MV |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,019 m2K/W |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Anti-Slip | Ja |
Beschikbaar in andere stijlen zoals Natuur Click PVC, Visgraat PVC, Walvisgraat Click PVC, en Walvisgraat PVC, belichaamt de Floer Dorpen PVC – Buinen Bruin Eiken de ideale combinatie van natuurlijke schoonheid en moderne functionaliteit, waardoor het een uitstekende keuze is voor elk interieur.




Wilt u ons assortiment liever even met eigen ogen bekijken? Kom dan binnenkort even langs en we helpen u graag!
Maak via de onderstaande knop snel een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de koffie klaarstaat.
© Next Level Vloeren 2026