€ 36,90 Original price was: € 36,90.€ 33,20Current price is: € 33,20. Per m² incl. BTW
Hier volgt een gedetailleerd overzicht van de specificaties van de Floer Dorpen PVC – Nootdorp Nootbruin Eiken:
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3046 |
| Lengte | 121.92 cm |
| Breedte | 22.86 cm |
| Dikte | 0.25 cm |
| Materiaal | PVC |
| Afwerking | MEGAMAT |
| Kleur | Bruin |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-MV |
| Vloerverwarming en verkoeling | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,025m2K/W |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Fabrieksgarantie | 20 Jaar |
| Keurmerk | FloorScore, Emissieklasse A+, Eurofins Gold, GreenGuard Gold, ISO14001 |
| Anti-Slip | Ja |
Beschikbaar in andere stijlen zoals Natuur Click PVC, Walvisgraat Click PVC, en Walvisgraat PVC, biedt de Floer Dorpen PVC – Nootdorp Nootbruin Eiken niet alleen een prachtige esthetiek maar ook de zekerheid van een duurzame, veilige en comfortabele vloeroplossing voor elk thuis.




Would you rather see our range with your own eyes? If so, drop by soon and we will be happy to help!
Make a quick appointment via the button below and we’ll make sure the coffee is ready.
© Next Level Vloeren 2026